Portaal Alkeemia tõlkis dr Mercola artikli, milles räägitakse vähist ja miks meditsiin et taha selle ravimist. Tuleb mõista, et vähk kujutab endast suurt äri. Vähiga võitlevad organisatsioonid ei kuluta peaaegu sentigi tõhusate ennetusstrateegiate väljatöötamiseks. Selle asemel kulutatakse kogu raha vähi ravimiseks pärast haiguse ilmnemist.

Lääne meditsiin ei ole sammugi lähemal “vähiravimi” leidmisele, samal ajal kui vähk on muutunud lausa uskumatute mõõtmetega ülemaailmseks epideemiaks

Foto: mintpressnews.comKujuta ette, et alla kukub reisilennuk ja suur osa reisijatest hukkub. Võid kindel olla, et see uudis jõuaks iga suurema ajalehe esikaanele. Tegelikult kukub piltlikult öeldes IGA PÄEV alla 8-10 lennukit, mille kõik reisijad surevad vähki.

Igal aastal diagnoositakse vähk ligi kahel miljonil ameeriklasel – iga kolmas inimene saab millalgi elus vähidiagnoosi, seda hoolimata viimase poole sajandi jooksul saavutatud tohututest edusammudest tehnoloogia alal.

Lääne meditsiin ei ole sammugi lähemal “vähiravimi” leidmisele, samal ajal kui vähk on muutunud lausa uskumatute mõõtmetega ülemaailmseks epideemiaks. Statistika räägib üsnagi ilmekalt iseenda eest:

•  20. sajandi algul haigestus vähki üks inimene kahekümnest
•  1940ndatel haigestus vähki üks inimene kuueteistkümnest
•  1970ndatel haigestus üks inimene kümnest
•  Tänapäeval haigestub üks inimene kolmest!

USA haiguste kontrolli- ja tõrjekeskuse CDC andmete põhjal diagnoositakse 2013. aastal eeldatavasti umbes 1 660 290 (1,66 miljonit) uut vähijuhtumit1. Kui vähi põhjustatud surmade arv väheneb, siis miks esineb vähki inimeste seas üha rohkem? Vastus on lihtne: kogu 40-aastane vähi vastu peetud sõda on üks suur farss.

Vähiepideemia on tõeline õnnistus suurtele ravimifirmadele. Need firmad on algatanud tuliseid kampaaniad võimalike vähiravimite vaigistamiseks. Seda kõike kajastab hästi üks dokumentaalfilm pealkirjaga “Cancer: Forbidden Cures”.

Vähimasin

Tuleb mõista seda, et vähk kujutab endast suurt äri. Vähiga võitlevad organisatsioonid ei kuluta peaaegu sentigi oma miljardite dollariteni küündivatest ressurssidest tõhusate ennetusstrateegiate väljatöötamiseks. Tähelepanu ei pöörata toitumisnõustamisele, füüsilise trenni soovitamisele ega teavitustööle ülekaalulisuse vallas. Selle asemel kulutatakse kogu raha vähi ravimiseks pärast haiguse ilmnemist, mitte vähi ennetamiseks ega toimiva ravimi otsimiseks.

Keskmisel vähihaigel kulub haigusega võitlemiseks 50 000 dollarit. Kemoteraapia ravimid kuuluvad kõige kallimate ravimitüüpide hulka. Paljude kemoteraapia ravimite hind ulatub 3000 dollarist 7000-ni ja seda vaid ühe kuu annuse eest.

Kui vähiga võitlevad organisatsioonid lubaksid kellelgi välja töötada tõhusa ravi, siis kaoksid seeläbi ka nende patsiendid. Nende organisatsioonide jaoks on mõistlikum hoida vähihaigeid inimesi küll elus, kuid neid mitte tervendada, et patsiendid tuleksid ravi saamiseks üha uuesti tagasi. Kuidas see ühiskondlik koletis küll sündis?

Loe edasi originaalartiklit portaalist Alkeemia.ee

Eelmine artikkelÄädika kasutusvõimalusi koduses majapidamises
Järgmine artikkelToiduained, mis ristreageerivad gluteeniga

1 kommentaar

  1. Ja siis nad räägivad, et ühe eestlase toit on teine eestlane? Minu arust lokkab igal pool looriga varjutatud kannibalism, olenemata riigist:S.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia