Tagasi
Järgmine

Oil pulling aka õliga tõmbamine

Õliga tõmbamine

Ja kuna ma ise olen inimene, kes tarvitab sügisest kevadeni hästi palju erinevaid teesid, siis teadaolevalt kipuvad just teed ja ka kohvi hambaemaili tumedamaks parkima ja tulemuseks on kollaka alatooniga naeratus, mis mulle endale meelehärmi valmistab. Uurides ja puurides kõikvõimalikke looduslikke vahendeid, olen jõudnud järeldusele, kus õliga tõmbamine aka oil pulling tuleb ühildada teise kasuliku ning hambaid valgendava ainega, milleks on nii kummaline kui see ka sulle ei tundu, just aktiivsüsi.

Olen õliga tõmbamist varasemalt pikka aega kasutanud ning see muutis minu hammaste ja üldise suuhügieeni palju paremaks. Küll olen mõneks ajaks õliga tõmbamise unarusse jätnud, sest olgem ausad, no ei viitsinud kuidagi kell 3-4 hommikul hakata päeva alustamiseks õliga jändama. Nüüd olen taas õliga tõmbamise juures tagasi ja seekord lisasin siia ka aktiivsöe, et saada veel parem tulemus. Õliga tõmbamine muutis mu hambad oluliselt puhtamaks, katu- ning kivivabaks ning isegi hambaarst imestas, kuidas kõik nii heas seisus on ja soovitas jätkata sellega, mida iganes ma oma hammastega teen.

Selleks, et saada maksimaalset tulemust ongi hea ühendada õliga tõmbamine aktiivsöega. Õliga tõmbamine teeb hambad mõnusalt puhtaks, jättes neile kaitsva imeõrna sileda ja siidise kihi, seevastu aktiivsüsi tungib sügavale hambaemaili eemaldades sinna kogunenud hommikukohvi, -tee, mustikate jms plekid ja ajaga tekkinud pigmendi, muutes hambad puhtamaks ning valgemaks. Isegi siis, kui kasutad oma igapäevases hammaste hoolduses söebaasil pastat, ei ole lõpptulemus nii efektiivne, kui seda on siis, kui kasutada ka musta õli. Miks see nii on? Nimelt hambaid peseme me ideaalis kolm minutit, aga reeglina seda kõik inimesed ei kipu tegema, vaid hammaste pesu piirdub pigem minuti, heal juhul kahega. Samas õliga tõmbamist tuleb sul teha kaks korda päevas a´15-20 minutit ja see annab kordades parema tulemuse + peale õliga tõmbamist, pesed hambad veel üle. Silmnähtava erinevuse saavutad juba üsna kiiresti. Peale esimest korda näed ja tunned juba silmnähtavat muutust.

Mina ise eelistan kasutada õlina kookosrasva, sest see maitseb paremini ning ei jäta mu hammastele imelikku ning tuntavat paksu kihti, mida kipuvad mõned õlid tegema. Kui sulle ei meeldi aktiivsöe maitse, mis paraku musta õli kokku segamisel esile tungib, võid lisada siia tilga või paar endale meelepärast ohutut ning toidukvaliteediga eeterlikku õli nagu pune – millel on antibakteriaalne toime, seevastu sidruni ja kummeli eeterlikud õlid on mõlemad valgendava toimega ning lisaks jätavad suhu meeldiva maitse.

Tulemus, mis sind ees ootab, ei ole küll kunstlikult ja Hollywoodilikult valged, vaid naturaalselt ning pehme valge tooniga hambad, mis on sinu hammaste loomulik toon. Mis kõige olulisem, valgendatud ei saa ainult esimesed või osad, vaid kõik hambad. Boonuseks on see, et kui võtad musta õliga tõmbamise oma igapäevasesse suuhügieeni praktikasse, ei ole su hammastel kattu, hambakivi ega probleeme igemetega, mida tihtilugu hammaste keemilise valgendamisega juhtub.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPõhjused, miks peaksid kasutama želatiini
Järgmine artikkelNõiaköök – Kooritav söemask
Diana
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...