2Märgid sellest, et sinu keha võib olla liiga happeline

- sul on pidevad peavalud
- oled pidevalt väsinud
- esineb tihti kõhuvalu
- sul on nõrgenenud immuunsüsteem
Keskkonnas, kus keha võib muutuda kas liiga happeliseks või siis liiga aluseliseks muudab muidu terved rakud mürgiseks, hääbuma või surema.
Selline PH tasakaalutus söövitab keha kudet. Kui selline keha ülehappelisus säilib, siis keha hakkab lõpuks happelisi ülejääke ise ringi paigutama mõnda teise keha piirkonda, püüdes neid seeläbi muuta aluseliseks. Selle tulemusena toimub keha mõnes piirkonnas happesuse suurenemine ning mõned rakud surevad, kuid teised jäävad ellu või kohanevad ning selle käigus muteeruvad ja muutuvad pahaloomuliseks. Nende rakkude ümber olevad surnud rakud kaastakse tsüklisse muutudes seeläbi ise happeliseks. Pahaloomulised rakud kipuvad kasvama pidurdamatult ning aja jooksul võivad need levida keha teistesse piirkondadesse – tuntud kui metastaasid ehk siirded.
Nagu sa näed, siis aluselise vee tarbimisel on kindlasti kasutegur sees. Meie keha regulatiivsed süsteemid vastutavad keha PH tasakaalustamise eest, eemaldades söövitavaid happejääke elusrakke kahjustamata. Kui aga koormus on liiga suur ja organism ei saa sellega ise hakkama, siis võib selle tulemusel kahjustuda tervis. Veelkord, vähirakud ei suuda elada aluselises keskkonnas.
Teine põhjus, miks võiks tarbida aluselist vett, on see, et aluseline vesi imendub organismi kergemini ning hoiab keha kenasti hüdreerituna ja see omakorda viib keha kiirema paranemiseni ning hoiab pea selgena. Meeles tuleb pidada ka seda, et sinu aju koosneb 90% veest, soovitav on seda nii ka säilitada ning siis oled sa terve, õnnelik ja mis peamine – vähivaba.
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[/vc_message]