Sisemise rahu saavutamiseks, lõpeta järgnevad käitumismallid!

7
36838

45. Lõpeta valetamine

Foto: Intro Matchmaking

See klausel kehtib ka nn hädavalede kohta – hädavaled on valed, kui arvad, et on parem tõtt väänata, et säästa kellegi teise tundeid. Asi on tegelikult nii, et see hädavale teeb haiget sulle. Ilmselt pole praegu väga inimest, kes oma elus poleks vähemalt korra kasutanud hädavalet, ka mina olen seda teinud. Selleks, et saavutada sisemine rahu, pead sa elama absoluutses tões, olgu see tõde kui valus tahes, on see ikkagi parem kui hädavale. Hädavaledega kipud sa sattuma nõiaringi, üks vale tekitab teist ning lõpuks oled ise totaalselt puntras ning täis negatiivset energiat. Ega asjata ei räägita, et tõde vabastab!

6. Lõpeta viivitamine ning asjade edasi lükkamine

Üks Colorado Ülikoolis tehtud uuring näitab, et impulsiivne viivitamine ning asjade edasilükkamine on mõnikord seotud geneetiliste tegurite ning evolutsiooniga. Samas näitab see ka, et tegemist on harjumusega, mida saab korduvate teguviisidega tagasi pöörata. Oluline on teha iga päev väikeseid, aga konkreetseid samme ning vajaduse pidada päeva ülesannete kohta päevikut, et teadlikult planeerida oma aega. Teisisõnu, lõpeta oma aju autopiloodil hoidmine ning asu ise rooli ja võta kontroll oma elu üle!

Eelmine artikkelTee ise – päevitusõli SPF 10-12
Järgmine artikkelTee ise – juustesse jäetav palsam, igaks elujuhtumiks
Diana
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

7 KOMMENTAARID

  1. Valetamise kohta ütleks et alati tõe rääkimine on lihtne energia kokkuhoid. kui valetad pead selle endale pähe tuupima, et järgmine kord ämbrisse ei astuks. kui on harjumus valetada siis peab olema väga hea mälu. Samas olgu kui suur mälumaht tehes, varem või hiljem räägitakse end sisse, lisaks kulutad sa oma aju koormates pidevalt energiat. Alati tõde rääkides ei pea sa mitte midagi meelde jätma sest saad toetuda oma sisemisele allikale, oma iseloomule ja isiksusele ning see ei nõua mingit pingutust hiljem. Olen aru saanud, et kõik investeeringud on algul rasked, tõe rääkimine, südame kuulamine, ise olemine jne. just nagu raha investeerimisel kehtib sama reegel. Raha koguda ja investeerida on algul raske pärast muutub lihtsamaks ja lõpuks hakkab ta ise sinueest tööle. Enesesse investeerimisel täpselt sama lugu. Algul kulutad hunniku energiat ja lõpuks hakkab see sinueest ise tööle :)

  2. Huvitav,miks mul kõik vastupidi on?Lugesin hoolega,tundub et tegu on “egoisti käsiraamatuga” või “erakuelu õpikuga”?Olen kuulnud ka arstimist,mis väidetavalt pidavat aitama?(lisan foto)

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia